2017-2018 Akademik Dönemi Başarı Ödülleri

İTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü, başarılı öğrencileri ödüllendirmek ve teşvik etmek amacıyla çeşitli başarı ödülleri vermektedir. Ödüllerle ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ödüllere başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizin başvurduğu ödülün koşullarını sağlaması, ekteki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması ve güncel not dökümünü teslim etmesi gerekmektedir.

Ödüller için son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 Pazartesi günü olup seçim başvuru yapan öğrenciler arasından gerçekleştirilecektir.

Başvurular Gıda Mühendisliği Bölüm Sekreterliği’ne yapılacaktır. 

TÜGİS Gıda Sanayi Başarı Ödülleri

Gıda Sanayi Başarı Ödülleri, Gıda Mühendisliği programında en az 35 krediyi tamamlamış, ödül başvurusunda bulunan ikinci sınıf öğrencilerinden en başarılı üç öğrenciye verilir.

Pelin Köz Başarı Ödülleri

Pelin Köz Başarı Ödülleri, Gıda Mühendisliği programında en az 75 krediyi tamamlamış, ödül başvurusunda bulunan üçüncü sınıf öğrencilerinden en başarılı üç öğrenciye verilir.

Ömer Duruk Başarı Ödülleri

Ömer Duruk Başarı Ödülleri, Gıda Mühendisliği programında en az 110 krediyi tamamlamış, ödül başvurusunda bulunan dördüncü sınıf öğrencilerinden en başarılı üç öğrenciye verilir.

Akademik Başarı Ödülleri Başvuru Formu